PET SAHİPLERİ İÇİN WİNPET


Pet sahiplerinin hayatlarında Petleri; çoğu zaman bir dosttan ötedir. Onlar için Pet; arkadaş, sırdaş ve hiçbir zaman nankörlük yapmayacak bir yol arkadaşıdır. Hepsinden önemlisi, insanların dünyasında yaşamaya çalışan zayıf ve güçsüz bir canlıdır. Pet sahipleri, bunu bilirler ve hissederler. Aslında, çevrelerindeki diğer insanlara da anlatmak için mücadele ederler. Aynı dili konuşan, aynı duyguları paylaşan Pet dostları, biri birini anlayabilir. Biliyorlardır ki, Petler de insanlar gibi acıkır, susar, yorulur, kızar, sever, mutlu-mutsuz ve hasta olurlar. Tek sıkıntıları bunları konuşarak anlatamamalarıdır. Oysa, kendilerini fazlası ile ifade ederler. İnsanlara göre üstün yetenekleri de oldukça fazladır.

Pet sahipleri; Petlerinin sevincini de hüznünü de yüreğinde hissederler. Ameliyatlar ve iyileşme süreçleri onlar için büyük stres sebebidir. Operasyonlardan sonra Petlerinin yaraya ulaşmasını önlemek için kullanılan klasik yöntemler, Pet sahipleri için de büyük sıkıntıdır. Hastalar bu durumdan çok rahatsız olurlar. Ancak, Hekim böyle uygun görmüş ise, sürecin böyle yaşanması gerekiyordur. Mecburiyet, zaruret vardır. Çoğu Pet sahibi kendince çözümler üretir. Kendisi uykusuz ve yorgun kalmak adına, bazen kullanılan malzemeleri çıkartırlar. Aslında amaç kısa süreli de olsa dostunu mutlu etmektir. Bazen, bu süreç zorunlu bir ayrılık sebebi olabilir. Pet hastaların günlerce klinikte, konforsuz ve dar kafeslerde kalması gerekebilir. Bu durum, Pet sahipleri için, hüzün, özlem ve maddi kayıptır. Maddi kayıplar çoğu zaman göz ardı edilebilir. Önemli olan Pet dostun bir an önce sağlığına kavuşması ve mutlu olarak evine dönmesidir. Fakat, iyileşme sürecinde yaşananlar ve muhtemel süreç böyledir.

Oysa şimdi, WinPet Yara Koruyucu Korse var. Artık operasyonlar ve yaralanmalar sonrasında uykusuz gecelere, yorgunluklara, Pet dostun yanı başında günlerce beklemeye, sebepsiz ayrılıklara gerek kalmayacak. Çünkü, operasyonlar sonrası iyileşme süreci Hekimin de uygun görmesi ve WinPet yardımıyla ev konforunda tamamlanabilecek. Ev ortamında ve WinPet’in yumuşak dokunuşu ile kendini güvende hisseden Pet hasta, depresyona girmeyecek, süreç çok daha konforlu, rahat ve hızlı atlatılacaktır.

Mail Adresinizi Yazınız
×
Open chat