Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan; winpet.com.tr (WİNPET MEDİKAL) gizlilik politikasını içerir.

Üyelik Sözleşmesi: Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi,TC kimlik bilgileri, Kredi kartı bilgileri gibi tüm iletişim ve ödeme bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ile siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün ücreti tahsilatı için talep edilmektedir.Bilgileriniz,ödeme ve ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır.Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, SSL sunucumuzda korunmaktadır.

Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.Müşteri üyelik bilgilerindeki değişiklikler veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm değişiklikler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

Web sitemizden, yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Web sitemize, girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak, gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin, Web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin, bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, WİNPET MEDİKAL personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz,internet güvenlik standartı olan, SSL secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu sayede,internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

WİNPET MEDİKAL sözkonusu bilgileri, müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece, herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.WİNPET MEDİKAL bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.WİNPET MEDİKAL’nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri, müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, WİNPET MEDİKAL bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. WİNPET MEDİKAL destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların, firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, WİNPET MEDİKAL’e aittir.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla, firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt edilmemelidir.