Ziyaretçi Defteri


Fatma Yeşil

Dişi kedimi kısırlaştırdıktan sonra elizabeth yakalığı takıldı ama uyanınca onu çıkarmaya çalışırken iki çenesi arasına sıkıştırıp dişetlerini kesti.internette alternatif araştırmaya başladım ve winpeti gördüm.Emirhan bey ürünün elime 1 gün içinde ulaşmasını sağladı.kedime winpeti giydirdik artık dikişlerini açma ihtimali kalmadı ve çok memnunuz..kararsız kalan herkese tavsiye ederim.

Özge Demir

Kedim’e sezeryan ameliyatı yapıldı. Yakalık taktılar ama hiç kabul etmedi. Sitenizi ve WİNPET i tesadüfen buldum. Tek kelimeyle harika. Şimdi çok mutluyuz. Teşekkürler.

Mustafa Tuncer

Ürününüzü Köpeğim Boncukta kısırlaştırma ameliyatı sonrasında kullandım. Mükemmel… Çok teşekkür ederim. Emeğinize, elinize sağlık…

Atilla Tüfekçi

Kizimiz ZuZu KISIRLASTIRMA Ameliyati oldu, boyunluk takip zor gunler yasamasin istedik, internetden winpet i bulduk ve siparis ettik, ameliyat sonrasi doktorumuz win pet i giydirdi ve bandaj ve boyunluk olmadan zuzu kullanmaya basladi, oda mutlu bizde ben winpet kendilerini daha fazla duyurmalarini ve hayvan sahibi kiselerin haberdar ve kolay bulunmasi icin caba gostermeleri ricasinda bulundum tum ekipe tesekkur ederim.

×