Ziyaretçi Defteri


Fatma Yeşil

Dişi kedimi kısırlaştırdıktan sonra elizabeth yakalığı takıldı ama uyanınca onu çıkarmaya çalışırken iki çenesi arasına sıkıştırıp dişetlerini kesti.internette alternatif araştırmaya başladım ve winpeti gördüm.Emirhan bey ürünün elime 1 gün içinde ulaşmasını sağladı.kedime winpeti giydirdik artık dikişlerini açma ihtimali kalmadı ve çok memnunuz..kararsız kalan herkese tavsiye ederim.

Özge Demir

Kedim’e sezeryan ameliyatı yapıldı. Yakalık taktılar ama hiç kabul etmedi. Sitenizi ve WİNPET i tesadüfen buldum. Tek kelimeyle harika. Şimdi çok mutluyuz. Teşekkürler.

Mustafa Tuncer

Ürününüzü Köpeğim Boncukta kısırlaştırma ameliyatı sonrasında kullandım. Mükemmel… Çok teşekkür ederim. Emeğinize, elinize sağlık…

Atilla Tüfekçi

Kizimiz ZuZu KISIRLASTIRMA Ameliyati oldu, boyunluk takip zor gunler yasamasin istedik, internetden winpet i bulduk ve siparis ettik, ameliyat sonrasi doktorumuz win pet i giydirdi ve bandaj ve boyunluk olmadan zuzu kullanmaya basladi, oda mutlu bizde ben winpet kendilerini daha fazla duyurmalarini ve hayvan sahibi kiselerin haberdar ve kolay bulunmasi icin caba gostermeleri ricasinda bulundum tum ekipe tesekkur ederim.

Aycan Kırgül Gök

Kedi Kızımın meme tümörleri vardı maalesef zorlu bir ameliyat oldu, boydan boya dikiş ve bandaj, dikişler alınınca maalesef o bölgeyi çok yaladı ve tekrar dikişlerde açılma oldu. Winpet korse aldım ve inanılmaz rahat ettik, yumuşacık,kaliteli kumaş,çok memnun kaldık,tavsiye ederim.

Nilay Gündüz

Arthur ❤ felç bırakılmış ve uyutulması (daha düz deyişle iğne ile öldürülmesi) planlanan bir can iken olaydan haberdar olan sevgili Özgün Öztürk Taşdemir ❤ ve kurucusu olduğu YASAM HAKKINA SAYGI derneği ❤ himayesine alınarak tedavisine başlandı. Tedavi ücretine katkı sağlayan herkese çok teşekkürler. ❤ Aynı zamanda derisinde de kaşıntı problemi olduğu için bu sebeple de tedavi olmakta ve bu süreçte Özgün uyuduğu zaman yerde yatıp debelenerek sırtını kaşımak en büyük zevki olduğu için popişkosunda bez de durmuyordu. Winpet Yara Koruyucu Korse ❤ sağolsun mesajıma duyarsız kalmadı ve Arthur için korse gönderdi. Teşekkürler WinPet Medikal ailesi.

Feyza Ongit

Kızım Tati geçen cumartesi meme tumoru,meme loblari,kısırlaştırma ameliyati oldu. Önceden tesadüfen facebookta reklamını gördüğüm Winpet’i araştırdım. İnternet sitesinden genel merkezlerini aradım. Sağolsunlar çok hızlıca Winpet edinmemi sağladılar. Ameliyattan çıkar çıkmaz winpeti giydirdim. Kızım ameliyat olmamış gibi rahatladı. Kendini güvende hissetti çok rahat hareket etti. Daha ilk gün çiş gezmesi yaptık. Winpet olmasaydi o kadar uzun dikişlerle kızıma dokunamazdım. Ayrıca hijyen sağladi. iyiki böyle bir ürün geliştirdiniz ve bizlere ulaştırdınız. Bütün kalbimle teşekkür ederim. Kızımda winpetin ona sağladığı konfor için teşekkür ediyor size. İhtiyaci olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Mail Adresinizi Yazınız
×