20 Ağustos’ta Amerika’da SuperZoo Fuarındayız!

20 Ağustos’ta Amerika’da SuperZoo Fuarındayız!

SuperZoo

Superzoo Nedir ?

Superzoo 1950 yılında World Pet Association tarafından tüm Pet Endüstrisinin iletişim kurması, bilgi edinmesi ve iş yapması için her yıl buluşma yeri olarak kurulan Kuzey Amerika’daki en büyük evcil hayvan fuarıdır.

Superzoo zengin eğitim olanakları ve kolay alışveriş imkanı sunan bir evcil hayvan etkinliğidir. Kuzey Amerika için sektörün en verimli aynı zamanda en canlı fuarı olarak ün kazanmıştır.

World Pet Association (WPA) Nedir ?

1950’de kurulan World Pet Association (WPA), hayvancılık sektörüne düşünce liderliği, yenilikçi yaklaşım ve en iyi uygulamaları getiriyor. WPA, hayvan dostlarımız için güvenli ve sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamak amacıyla halkı bilgilendirmek ve eğitmek için çalışır. Yalnızca Superzoo değil; America ‘s Family Pet Expo, Atlanta Pet Fair ve Aquatic Experience gibi birçok uluslararası fuarın da kurucusudur. Hayvan dostlarımızın yaşam konforunu düşürmemeyi amaç edinen WinPet Medikal,  sektörün dünyadaki en büyük temsilcisi olan WPA üyesidir.

Superzoo 2019 Nerede Gerçekleşecek?

ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas şehrinde 20-22 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan Superzoo fuarı, tüm Dünya ‘dan 1200 katılımcıyı ağırlayacaktır. 2018 yılında 1188 katılımcı ve 11000 ‘i aşan nitelikli alıcı ile fuar ilgi odağı olmuştur.

Superzoo 2019’da;

  • 341 adet Doğal ürünler standı
  • 214 adet evcil hayvan modası ve aksesuarları standı
  • 177 adet evcil hayvan güzellik ve bakım standı
  • 210 adet küçük ırk hayvanlar ve suda yaşayan hayvanlar standı

İle ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

WinPet Superzoo Fuarında

WinPet Medikal olarak ABD ‘de katılacağımız ilk fuar olan Superzoo‘ da, ürünümüz WinPet Yara Koruyucu Korse ile 4759 numaralı stant da olacağız.

Misafirlerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Superzoo hakkında detaylı bilgi için WinPet SuperZoo Stand Bilgisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fuarda görüşmek dileğiyle…

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x