WinPet Türkiye’nin İlk ve Tek Uluslararası Petzoo Fuarında!

WinPet Türkiye’nin İlk ve Tek Uluslararası Petzoo Fuarında!

Petzoo; evcil hayvan ürünleri fuarcılığı alanında markalaşan ve ülkemizin uluslararası pazarlarda tanınan bir fuar olması, sektörün büyümesine katkıda bulunması amacı ile düzenlenmektedir.

26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da İstanbul Fuar Merkezinde 6.’sı düzenlenecek olan Petzoo her geçen yıl büyümeye devam ediyor.

Tüketicinin bilinçlenmesi, sektör profesyonellerinin buluşması için önemli bir fırsat oluşturan Petzoo Fuarı; yeni ürünlere, yeni markalara ulaşabileceğiniz ve sektör firmalarını bir arada bulabileceğiniz, yeni iş ilişkilerinin oluşmasını sağlayan bir ticaret platformudur.

Dünyada çok büyük bir sektör haline gelen evcil hayvan ürünleri ülkemizde de hızla gelişmekte, yerli ve yabancı firmalar pazara dâhil olmaktadır.

WinPet Medikal ailesi olarak Türkiye’nin en büyük Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı Petzoo’da ürünümüz WinPet Yara Koruyucu Korseyi tanıtmak için 11. salonda siz değerli dostlarımızı standımıza bekliyoruz. Aşağıdaki linkten fuar davetiyemizi temin edebilirsiniz.

https://winpet.com.tr/PetZooTurkiye2017FuarDavetiyesi.pdf

Daha önce katıldığımız bir önceki 5. Petzoo fuarına ait görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x